על המוצר
 שיטת MyCells
 הוראות שימוש
 מאמרים
 שאלות נפוצות
 מהעיתונות
 לקוחות ממליצים
 אזור תל אביב והמרכז
 אזור הצפון
 אזור הדרום
 אזור ירושלים והסביבה
 רשתות בפריסה ארצית
 קליניקות לאסתטיקה
 אודות
 צור קשר
 
 

בקרו אותנו בפייסבוק

דף הבית

שאלות נפוצות

מה זה MyCells®?

MyCells® הינו מוצר מהפכני, המבוסס על שיטה המגייסת את תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף, למטרה של התחדשות עור הפנים שלך. MyCells® מגייס תאים מסוגים שונים שמקורם – דמך שלך, המסוגלים לגרום לתהליך של התחדשות עור פנייך והרקמות שמתחתיו. תאים אלו הם פרקציה של הדם הנקראת Platelet Rich Plasma - PRP. PRP היא פלסמה המועשרת בטסיות דם, תאי גזע ופקטורי גידול. כאשר PRP מוזרקת לעורך, התאים שנמצאים בה יעודדו התחדשות וצמיחה של השכבות התת עוריות במקום ההזרקה, תוך כדי יצירת קולגן חדש. תהליך זה יביא לתוצאה ארוכת טווח של יצירת רקמה חדשה והתחדשות עור הפנים, וכל זה בעזרת התאים שלך עצמם.
השימוש ב - PRP נרחב, ונמצא שנים רבות בשטחים כמו כירורגיה פלסטית, אורטופדיה, רפואת שיניים, שתלים של רקמות רכות וסוגי שתלים נוספים.

כיצד נעשה השימוש ב- MyCells®?

כ-10 עד 20 דקות לפני הטיפול, הרופא ישאב כ- 20 מיליליטר של דם מהוריד שלך, בהליך סטנדרטי (כמו לקיחת דם בבדיקת דם רגילה), תוך גרימה של כאב מינימלי. לאחר מכן, הוא יפריד את הדם למרכיביו. בפרוצדורה שנמשכת 10-20 דקות. לאחר מכן, MyCells® יוזרק מתחת לשכבה העליונה של העור באזורים בהם יש חוסר בשומן או שנוצרו קמטים.

האם יש צורך בבדיקת במבחן-עור לפני טיפול ב -MyCells®?

לא, אין צורך בבדיקה מוקדמת של מבחן עור לפני הטיפול ב - MyCells®. 

האם התוצאות של הטיפול ב - MyCells® מיידיות?

לא. מייד לאחר הטיפול הראשון שלך ב - MyCells®, ייתכן שיראה לך שהטיפול "עבד" כיון שתווצר נפיחות מהמרכיבים המיימיים של הפלסמה שלך. לאחר מספר ימים נפיחות זו תרד, מאחר והמים יספגו בגופך, ואז סביר שפנייך יראו כמו לפני הטיפול. התהליך MyCells® יביא לתיקון ושיקום עור פנייך אורך זמן. הרופא יראה אותך מספר שבועות לאחר הטיפול הראשון ויחליט האם וכמה טיפולים נוספים נדרשים.

כמה טיפולים נדרשים?

הרופא שלך יחליט מה מספר הטיפולים הנדרשים, ומה כמות MyCells® הנדרשת בכל טיפול.
MyCells® יגרום להתעבות הדרגתית של העור. אולם מדובר בתהליך הדרגתי של שחזור הנעורים של העור. מאחר שהזדקנות העור הוא תהליך שנמשך שנים, תהליך שחזור הנעורים הוא תהליך שנמשך מספר שבועות, הכרוך בגיוס תאים שבונים מחדש את הרקמות התת עוריות שהתרוקנו משומן, קולגן ורקמת חיבור. במהלך החודשים הללו נערכים כ- 2-3 טיפולים של הזרקות.

למשך כמה זמן נשארות תוצאות הטיפול?

תוצאות הטיפול נשארות למשך כ - 12-18 חודשים. לאחר מכן יש צורך בהזרקה של פעם בשנה, שנה וחצי כדי לשמר את הרקמות התת עוריות שנוצרו מחדש.

האם הזרקות  MyCells® כואבות?

כמו בכל הזרקה, הזרקות של MyCells® עלולות לכאוב. MyCells® מוזרק בכמויות זעירות תוך שימוש במחט דקיקה ביותר. הרופא המזריק ישתמש, קרוב לודאי, בחומר הגורם לאילחוש מקומי.

מה צפוי להתרחש בטיפול?

הרופא המטפל יענה על כל השאלות שלך ויכין אותך לטיפול.
כ-10 עד 20 דקות לפני הטיפול, הרופא ישאב כ- 20 מיליליטר של דם מהוריד שלך, בהליך סטנדרטי (כמו לקיחת דם בבדיקת דם רגילה), תוך גרימה של כאב מינימלי. לאחר מכן, הוא יפריד את הדם למרכיביו. בפרוצדורה שנמשכת 10-20 דקות. בינתיים, הוא יכין אותך להזרקת MyCells®: הוא יוריד מפנייך שאריות איפור, וימרח משחת הרדמה מקומית (כמו אמלה) על האזורים המיועדים להזרקה. לאחר שיוכן מדמך, MyCells® יוזרק מתחת לשכבה העליונה של העור באזורים בהם יש חוסר בשומן או שנוצרו קמטים, תוך שימוש במחט דקה ביותר. טכניקת ההזרקה היא ע"י מספר רב של הזרקות באזור הפנים, סביב העיניים ובמידת הצורך בצוואר. ניתן להזריק גם בגב היד. יתכן ויונח קרח על אזור ההזרקה לצורך הרגעה.

למה אוכל לצפות לאחר הטיפול?

מיד לאחר הטיפול ב - MyCells®, עלולים להופיע אודם, נפיחות וכאב באזור ההזרקה. סימנים אלו ייעלמו תוך מספר שעות-ימים מהטיפול. הרופא המטפל שלך יתן לך הנחיות לאחר הטיפול.

כמה מהר אוכל לחזור לפעילותי היום-יומית?

רוב המטופלות/ים חשות/ים בנוח לחזור לפעילות היום יומית הרגילה שלהם מיד לאחר הטיפול.

מתי אוכל לשים מייק-אפ לאחר הטיפול?

ניתן לשים מייק-אפ מספר שעות לאחר הטיפול אם לא היו סיבוכים מיוחדים (כמו למשל פצעים פתוחים או דימומים).

מי לא יוכל להשתמש ב MyCells®?

החולות/ים במחלות הבאות לא יוכלו לקבל טיפול ב- MyCells® : סינדרום של חוסר תפקוד טסיות, טרומבוציטופניה קריטית, היפופיברינוגנאנמיה, חוסר יציבות המודינמית, ספסיס, דלקות אקוטיות וכרוניות, פתולוגיות כרוניות של הכבד, טיפול חמור נגד קרישה.
דף הביתהדפסהמפת האתר