על המוצר
 שיטת MyCells
 הוראות שימוש
 מאמרים
 שאלות נפוצות
 
 מהעיתונות
 לקוחות ממליצים
 אזור תל אביב והמרכז
 אזור הצפון
 אזור הדרום
 אזור ירושלים והסביבה
 רשתות בפריסה ארצית
 קליניקות לאסתטיקה
 אודות
 צור קשר
 
 

בקרו אותנו בפייסבוק

דף הבית
כותבים עלינו

מהעיתונות

מערכת BeOK -פורטל בריאות יופי רפואה
28.10.2009

MyCells - חידוש עור הפנים ע"י תאי הגוף רבים מאיתנו מעוניינים לשפר את מצב עור הפנים, הצוואר וגב כפות הידיים ולהעלים את הקמטים וסימני ההזדקנות. חומרי מילוי רבים עשויים מחומרים זרים לגוף ולכן התוצאות אינן מחזיקות זמן רב. MyCells, שיטה חדשנית לחידוש עור הפנים, עושה שימוש בתאי הגוף ובטוחה לשימוש.
לכתבה המלאה
גלובס - שוק ההון
2/11/2009,  גלי וינרב

MyCells קיבלה אישור FDA למוצר אסתטיקה שמקורו בפיתוח ישראלי המוצר MyCells פותח ע"י אסתר טכנולוגיות וד"ר ליויה תיאודור, וישווק בישראל
לכתבה המלאה
The Beauty News - חדשות בנושא יופי, טיפול ועוד מהארץ ומהעולם
יום שישי, 6 נובמבר 2009

MyCells - פתרון פורץ דרך לחידוש הנעורים של העור
לכתבה המלאה

נייעסנט - חדשות למגזר הדתי החרדי
חדווה אברהם, כ"ט בחשוון תש"ע - 17.11.09

הדבר הבא בתחום הקוסמטיקה!
MyCells היא הדבר שישפר את מראה העור שלכן, וישנה אותו לחלוטין ולטובה. הטיפול מאפשר שיפור מראה העור הכללי ונותן פתרון לאזורים שעד כה לא היה להם פתרון אפקטיבי הנראה לעין, בעיקר באזורים שמתחת לעיניים, הלחיים, הצוואר וגב היד

לכתבה המלאה
זו עירי - מדור צרכנות
מאת - רחל שוורצבוים - גיליון נובמבר

My Cells מציגה לראשונה פיתוח  המאפשר טיפול המשפר את מראה העור הכללי, בניית רקמות הפנים, ותחזוקתן לטווח ארוך, תוך רתימת מנגנונים עצמיים של הגוף.
לכתבה המלאה
מגזין יופי
גיליון דצמבר

חברת M y Cells מציגה לראשונה פיתוח המאפשר לראשונה טיפול המשפר את מראה העור הכללי ומביא פתרון לאזורים שעד כה נחשבו כבעייתיים
לכתבה המלאה
אינדקס חרדי - מדור צרכנות
מאת: מסדה פורת 3.12.09

My Cells מציגה טיפול חדשני ומהיר שמבוצע אצל רופא ולאחריו אפשר לשים מייק אפ ולהמשיך בשגרה. בטיחות השימוש גבוהה - אין סיכון לרעילות, דחייה או העברת מחלות.
לכתבה המלאה
האתר של חיה גולן
6.12.09

בשורה מהפכנית בתחום אסתטיקת העור: פתרון פורץ דרך וחסר תקדים המאפשר חידוש הנעורים של העור. בב"ש עושה את זה ד"ר אלדד זילברשטיין.
לכתבה המלאה
גלובס בשפה הרוסית
7.12.09

My Cells מציגה פיתוח טכנולוגי חדש המונע הזדקנות העור באזור הפנים ומחשוף. הטיפול מפעיל תהליכים עצמיים של הגוף וכתוצאה מכך מראה העור משתפר.
לכתבה המלאה
מגזין "את"
מאת: חן דגן 14.12.09

טסיות הדם בגוף מכילות ריכוז גבוה של  הורמוני גדילה, המגייסים תאי רקמה ותאי גזע לבנייה וחידוש של רקמות. הזרקת הטסיות לגוף גורמת לכך שהעור מתבהר, מתחדש, ובאופן כללי נראה חיוני וצעיר יותר.
לכתבה המלאה
מעריב מדור סגנון ואפנה
16.12.09

ההברקה האחרונה בתחום חידוש הנעורים היא משלנו, פרי פיתוח של חברת "בים ליין טכנולוגיות", העומדת מאחורי My Cells - טיפול הזרקות מניעתי שאינו מתחרה בפילרים הקיימים.
לכתבה המלאה
יום ליום
17.12.09

My Cells מביאה בשורה של "רפואה מונעת באסתטיקה" ומציגה לראשונה פיתוח המשפר את מראה העור הכללי באופן מהותי ומביא פתרון לאזורים שעד כה נחשבו בעייתיים.
לכתבה המלאה
ראיון עם ד"ר סבטלנה קורמן
שודר בתכנית "נהיה בריאים", רדיו רק"ע 28.12.09

מדובר בשיטה חדשה של זריקות שנותנת אפקט הצערה בפנים, ללא תכשירים מלאכותיים. זוהי פריצת דרך מדעית בתחום טיפול בעור שמאפשרת להשתמש בתאים שלנו בתהליך הצערת העור.
לראיון המלא
מגזין "מיג ניוז" בשפה הרוסית
31.12.09

לראשונה בישראל - My Cells, תוכנית מהפכנית לחידוש העור באזורים בהם רואים את הזדקנות העור אצל נשים רבות - גב כף היד, אזור המחשוף, עפעפיים וצוואר.
לכתבה המלאה
Yoffi Info - אתר הבית של מגזין יופי
"טיפוח כפות הידיים" מאת קארין דנסקי - 1.1.10

MY Cells מציעה שיטת טיפולים חדשנית למילוי אזורים בעיתיים כולל גם טיפול מבטיח לגב היד. התהליך עצמו מבוסס על גיוס תאי הגוף עצמם באמצעות דגימת דם פשוטה
וללא החדרת חומרים זרים.
לכתבה המלאה
עולם האשה - מדור הבריאות
ינואר 2010

My Cells - פריצת דרך מדעית המביאה עימה דור חדש של תרופות.
טכניקת ה-My Cells מדעית טיפולית מאפשרת בניית רקמות לטווח ארוך בפנים,  במחשוף,  בצוואר ובגב היד. הרעיון הוא להשתמש בטסיות ובתאי הגזע של המטופל עצמו כדי להביא לחידוש רקמות
העור.
לכתבה המלאה
"הארץ" - מדור היופי

My Cells היא שיטה בדרמטולוגיה אסתטית המסתמכת על נוהל מקובל ברפואה - גרימת פציעה מבוקרת בעור כדי להמריצו לשקם את השכבה הפגועה: למעשה, זהו עיקרון החיסון ממחלות.
לכתבה המלאה
ProFashion - מגזין היופי של ישראל
מאת: ד"ר ליויה תאודור

חדשות טובות לאזורים בגוף שעד כה נחשבו לבעייתיים: גב היד, אזור העפעפיים התחתונים, הלחיים, הצוואר והמחשוף. לראשונה פיתוח חדשני המאפשר טיפול, המשפר באופן מהותי את מראה העור.
לכתבה המלאה
מגזין "מנטה" - מדור טרנד
מאת:סמדר כהן טרבל -גליון פברואר

יש לכם דם? אם יש לכם גם כסף, אתם יכולים להשתלב ב- My Cells, טרנד אסתטי חדש שפוקד את מחוזותינו לאחרונה ומבטיח להיראות צעירים יותר בזכותו. מדובר בטכנולוגיה ישראלית
העושה שימוש בדם של המטופלים כדי להצעיר את מראה העור.
לכתבה המלאה
ראיון עם ד"ר צחי שלקוביץ - ברשת "קול ברמה"
תוכנית על המדף עם איציק מצרפי - 2.2.10

"...מדובר בטכניקה שקוראים לה מייסלס, התאים שלי. למעשה בשמה המדעי היא נקראת בקיצור פי.אר.פי., פלייטלטס ריץ´ פלזמה, פלזמה עשירה בטסיות..."
"איפוכה" - רשת המקומונים הארצית למגזר הרוסי
24.3.10

לאחרונה יותר ויותר נשים החלו להנות מהישגיה של הטכנולוגיה בתחום הקוסמטולוגיה. אנחנו לא רוצות להזדקן,  וממשיכות לקנות קרמים שונים.
לא רק שחקנים ודוגמנים רוצים להיראות צעירים, כל בן אדם חולם להוריד מספר שנים מהמראה שלו.
לכתבה המלאה
לאישה - מדור איזה יופי
מאת: דליה בן-ארי - 7.3.10

הראש הישראלי ממשיך להמציא לנו פטנטים. שיטת "מייסלס" היא פריצת דרך טיפולית לחידוש העור בפנים, צואר (הפתעה) ובגב היד, עלידי גיוס תאים מגוף המטופל.
לכתבה המלאה
זמנים בריאים - זה בדם שלך
גאיה קורן 20-6-2010

טיפול חדש מרענן את את עור הפנים ומחדש כפות ידיים מגויידות - באמצעות תאים שנמצאים בדמו של המטופל.
לכתבה המלאה
דף הביתהדפסהמפת האתר